Přilož ruku k dílu - získej stabilní práci

Rekonstrukce domů

 Změnit původně nevzhledný dům na komfortní a barevně atraktivní bydlení? Ano, to můžete.

Rekonstrukce bytových domů přináší podstatné zlepšení technických a užitných vlastností objektu. Jedná se o trvalé zvýšení kvality bydlení s dlouhodobou garancí. Původně nevzhledný dům se změní na komfortní a barevně atraktivní bydlení, navíc svým obyvatelům významně ušetří náklady za energie. Dílčí rekonstrukce, jako je například zateplování fasády, zajistí optimální klima v bytech po celý rok a prodlouží životnost budovy.

PROČ REKONSTRUKCE?

 • ZVÝŠENÍ KOMFORTU BYDLENÍ
  Rekonstrukcí získá váš byt více prostoru i nevšední atraktivní vzhled, budete se doma cítit mnohem pohodlněji a volněji.
 • ZLEPŠENÍ KVALITY BYDLENÍ
  Nové řešení bytu vytvoří útulné bydlení v moderních trendech. Díky odolným izolačním materiálům uspoříte na energiích a zapomenete na opravy.
 • VYŠŠÍ CENA BYTU
  Rekonstrukce bytového domu zvýší reálnou cenu bytu. Výběr kvalitních materiálů a technologických postupů zaručí mnohaletou životnost objektu.
 • VÝSLEDEK
  Osvěžující proměna, která díky důmyslně promyšlenému postupu splní svůj účel a vaše přání.

 

VÝMĚNA OKEN

Výměna oken je velice důležitou součástí revitalizace domů, protože právě tato místa jsou nezanedbatelným zdrojem zvýšené spotřeby energií. Okna zajišťují prostup denního světla do místností a umožňují obyvatelům kontakt s okolím. Termín výplň otvorů zahrnuje kromě oken také dveře, prosklené stěny, zimní zahrady nebo vstupní portály bytových domů.

BALKONY A LODŽIE

Balkony a lodžie patří k místům, kterými může z domu unikat teplo. Proto je při rekonstrukci nutné provádět tepelnou izolaci opravdu důkladně, aby se zamezilo vzniku tepelných mostů. Díky rekonstrukci balkonů a lodžií získáte kvalitnější venkovní prostory, kde trávíte volný čas nebo které využíváte pro potřeby domácnosti.

Poskytneme vašemu projektu maximální péči, která uspoří váš čas a energii. Rekonstrukce tak nemusí být nutným zlem a přítěží, ale téměř bezstarostnou záležitostí. Výsledný efekt je dlouhodobý a přináší jak významné úspory tepelných energií, tak zlepšení kvality bydlení. Zajistí jej však pouze komplexní rekonstrukce.