KASTEN získal prestižní ratingové hodnocení!

Prestižní ratingové ocenění v rámci CZECH TOP 100

12.08.2013

Společnost KASTEN spol. s r.o. získala prestižní ratingové ocenění v rámci CZECH TOP 100, a to formou certifikátu ČEKIA Stability Award 2013 s hodnocením AA, tedy vynikající.

ČEKIA Stability Award 2013: AA – Vynikající. To je prestižní ratingové ocenění, které v červenci 2013 získala naše společnost. Zařadila se tak mezi nejstabilnější firmy České republiky.

Hodnocení ČEKIA Stability Award vyhlašuje Bisnode ve spolupráci se Sdružením CZECH TOP 100. Výsledky hodnocení jsou každoročně vyhlašovány v rámci žebříčku CZECH TOP 100 v kategorii Nejstabilnější firma roku. Získané ocenění deklaruje, že hodnocená společnost praktikuje politiku otevřené komunikace, poskytuje dostatek informací o posledních výsledcích svého hospodaření nebo o vlastní struktuře. Hodnocení tohoto formátu výrazně zvyšuje důvěryhodnost firmy a poskytuje nezávislý finanční a nefinanční pohled na bonitu firmy.

Toto prestižní hodnocení poskytuje nezávislý pohled na finanční a nefinanční bonitu KASTENu, vyjadřuje její současný stav, finanční situaci a to včetně predikce budoucího rizika. Tímto se společnost KASTEN spol. s r.o. zařadila po boku těch nejstabilnějších firem v České republice a dala tím najevo svou solidnost nejen vůči partnerům, ale hlavně vůči potencionálním zákazníkům, kteří hledají silného a spolehlivého partnera.