Práce ve stavebnictví?

Ceník zateplení fasády

Zajímá Vás cena zateplení fasády, střechy ?
A nebo se chystáte na zateplení celého domu?

Nechte si od nás cenu zateplení spočítat, a na základě Vámi dodaných parametrů Vám navrhneme ideální řešení. Je to velmi jednoduché a snadné, stačí vyplnit tento formulář, a my Vám následně cenu zateplení zašleme.

Výpočítaná cena zateplení se však od té reálné může lišit. Je nutné posoudit stav domu přímo na místě a provést termovizní měření, které odhalí všechny nedostatky. Na základě zjištěných skutečností se vypracuje projekt, na jehož základě probíhá samotná rekonstrukce.

Zajímá Vás cena zateplení fasády, střechy, vnitřní zateplení a nebo se chystáte na zateplení celého domu?

Nechte si od nás cenu zateplení spočítat. Na základě dodaných parametrů Vám navrhneme ideální řešení. Je to velmi jednoduché a snadné, stačí vyplnit tento formulář, a my Vám následně cenu zateplení zašleme.

Výpočítaná cena zateplení se však od té reálné může lišit. Je nutné posoudit stav domu přímo na místě a provést výpočet případně termovizní měření, které odhalí všechny nedostatky. Na základě zjištěných skutečností se vypracuje projekt, na jehož základě probíhá samotná rekonstrukce.

PŘÍKLADY ZATEPLENÍ FASÁDY

Lokalita: Kojetická 1025, Neratovice
Velikost budovy: 68 bytových jednotek
Investiční náklady: 16,4 mil. Kč
Detail realizace

Lokalita: Sídliště 1078-82, Praha 5 - Radotín
Velikost budovy: malý panelový bytový dům 30 bytů
Investiční náklady: 9,57 mil. Kč
Detail realizace

Lokalita: Sídliště 1076-77, Praha 5 - Radotín
Velikost budovy: malý panelový bytový dům 36 bytů
Investiční náklady: 3,99 mil. Kč
Detail realizace

FAQ zateplení fasády

1) Jak je to nyní s programem "Zelená úsporám"?

Od 1. dubna spustilo MŽP a SFŽP novou výzvu pro rodinné domy v celé ČR a pro pražské bytové domy. U rodinných domů si mohou žadatelé požádat o dotaci ve stovkách tisíc korun, pro ty bytové půjde i o miliony. Žádosti Státní fond životního prostředí ČR přijímá elektronicky od 15. května. Více v článku Nová zelená úsporám.

2) Jak dlouho trvá celá realizace zateplení?

Pokud myslíte realizací zateplení pouze provedení montáže kontaktního zateplovacího sytému, pak můžete orientačně počítat s v závislosti na složitosti a velikosti stavby jeden až dva měsíce. Každá stavba i každý objednatel má svá přání a specifika. Někdy se proto práce dělají postupně po jednotlivých fasádách, což harmonogram díla na přání investora úměrně prodlouží.

3) Je lepší skelná vata, nebo polystyren?

Obecné tvrzení typu: „Pro paneláky je vhodnější polystyren, ale pro cihlové domy skelná vata“. Každý izolant má své specifické vlastnosti a použití. Co se hodí na jedné stavbě je na jiné sice použitelné, často však neúplně vhodné. Každý zateplovací systém je dotvořen spolupůsobením s podkladem. Proto je třeba pro každou stavbu a její konstrukci individuálně navrhnout a posoudit, zda je vybraný konkrétní způsob zateplení vhodný a v jaké optimální dimenzi má být proveden. 

Další otázky najdete na stránce FAQ

KALKULAČKA CENY ZATEPLENÍProsíme vyplňte základní kontaktní údaje.


Vyberte velikost domu


Vyberte materiál domu


Stav domu


Potřebujete nám poslat dokument/y?


Vyberte soubor (max, 5 MB)

Vaše zpráva / komentář