Rekonstrukce vnitřních prostor

Nejen zateplování domů je důležité, ale i rekonstrukce vnitřních prostor značně dům zvelebí a přispěje k lepšímu a kvalitnějšímu bydlení. Hezký exteriér domu v nás vyvolá pozitivní první dojem, a proto po vstupu do domu by měl interiér tento pocit finálně podtrhnout. Rekonstrukce interiéru:

  • navýší celkovou hodnotu objektu
  • prodlouží životnost objektu.

Vstupy obytných domů

KASTEN má za sebou několik set úspěšně rekonstruovaných vnitřních prostor, především pokud se jedná o rekonstrukce vchodových částí bytových i panelových domů, a proto ví, že tyto prostory jsou velice frekventované, namáhané a jejich kvalitní provedení rekonstrukce je velice důležité.

Výtahy a vnitřní rozvody

Stále ještě není výjimkou, že v mnoha budovách nalezneme zastaralé a stran bezpečnosti nevyhovující vnitřní rozvody stoupaček vody a kanalizace, elektro, vzduchotechniky, klimatizace a zejména výtahy. Cílem rekonstrukce výtahů, ať už částečné nebo komplexní, je snaha ostranit všechna bezpečnostní rizika tak, aby nové výtahy odpovídaly normám a všem legislativním nařízením.

Okna a dveře

Díky oknům a dveřím mají obyvatelé domu kontakt s okolím a je zajištěn prostup světla dovnitř objektu. Kromě toho při výběru oken a dvěří je třeba opět uvažovat ekonomicky a vybrat takový typ, který přispěje k celkovému snižování tepelných ztrát. Proto výběr by neměl být náhodný, ale zcela předem jasně promyšlený.

Zateplení domu

Interiéry objektů občanské vybavenosti

KASTEN má zkušenost s rekonstrukcemi vnitřních prostor i ve školských nebo zdravotnických zařízeních. V takových typech budov je třeba brát ohled především na jejich funkčnost a přizpůsobit rekonstrukci požadavkům klienta. To platí zejména například pro školky, kde je třeba dbát bezpečnosti malých dětí při výběru použitých materiálů.

Napište nám

contact