Úspory mají zelenou. Zateplujte!

Rekonstrukce panelových domů

Rekonstrukce bytových domů přináší podstatné trvalé zlepšení
technických a užitných vlastností objektu s dlouhodobou garancí. Svým obyvatelům šetří náklady za energie a celkově se původně nevzhledný dům mění na komfortní i barevně atraktivní bydlení. Komplexní revitalizace zásadně zlepší úroveň zdravého obytného bydlení a dílčí rekonstrukce jako například zateplování fasády zajistí optimální klima v bytech po celý rok a prodlouží životnost budovy.

REKONSTRUKCE panelových a bytových domů= pestrý komfort + kvalita bydlení + vyšší cena bytu

Proč rekonstrukce?

Zvýšení komfortu bydlení

Rekonstrukcí získá Váš byt více prostoru i nevšední atraktivní vzhled, a Vy se tak budete doma cítit mnohem pohodlněji a volněji.

+ Zlepšení kvality bydlení

Nové řešení bytu vytvoří útulné bydlení v moderních trendech a díky odolným izolačním materiálům uspoříte na energiích a zapomenete na opravy.

+ vyšší cena bytu

Rekonstrukce bytového domu zvýší jeho reálnou cenu. Výběr kvalitních materiálů a technologických postupů zaručí letitou kvalitní životnost objektu.

= rekonstrukce bytového domu

Osvěžující proměna, která díky důmyslně promyšlenému postupu splní svůj účel a Vaše přání.


Výměna oken

Výměna oken je velice důležitou součástí revitalizace domů, protože právě tato místa jsou nezanedbatelným zdrojem zvýšené spotřeby energií. Okna zajišťují prostup denního světla do místností a možnost obyvatel být v kontaktu s okolím. Termínem výplně otvorů se rozumí kromě oken také dveře, prosklené stěny, zimní zahrady nebo vstupní portály bytových domů.

Balkony a lodžie

Hned úvodem je nutné specifikovat rozdíl mezi balkonem a lodžií. Lodžie narozdíl od balkonu nevystupuje ven z obvodové zdi a nalezneme ji u mnoha obytných domů, převážně panelových. Balkon je charakteristický svým předsazením vodorovné konstrukce, která naopak z obvodového zdiva vyčnívá. Plošina se zábradlím balkonu může být zachycena dvěma způsoby, a to buď umístěna na konzolách nebo může být zavěšena.

Hlavním záměrem KASTEN s.r.o. je nabídnout zákazníkům takový servis, jaký neposkytuje žádná jiná společnost. Maximální péči, která uspoří čas a energii a z rekonstrukce učiní pro zákazníky bezstarostnou záležitost. Efektem, který budou využívat dlouhá léta jsou nejen úspory tepelných energií ve výši až 40 %, ale také významně zvýšená pohoda bydlení. To lze zajistit pouze realizací komplexní rekonstrukce.

Napište nám

contact

Kontaktní osoba

ANDREA PÁNISOVÁ

kalkulace staveb

ANDREA PÁNISOVÁ

ikonka facebook

mob. 725 775 093

tel. 318 647 155

E-mail: panisova@kasten.cz