Úspory mají zelenou. Zateplujte!

Rekonstrukce budov

Rekonstrukce budov s sebou přináší svěží proměnu objektu,
která tak zvyšuje jeho celkovou životnost. Aby taková rekonstrukce budovy byla úspěšná, je třeba hledat komplexní řešení a spolupracovat s odborníky, kteří poskytují kvalitní záruky a pracují s ověřenými technologickými postupy. KASTEN tyto přednosti jasně dokazuje svou 20-ti letou praxí v oboru a více než 1500 zrekonstruovanými budovami.

Mezi reference KASTENu z této oblasti patří rekonstrukce všech možných bytových objektů, rodinných domů, staveb občanské vybavenosti jako jsou školky, školy, zdravotnická zařízení, úřady nebo pozemní stavby nejrůznějšího charakteru jako jsou průmyslové objekty nebo developerské projekty.

Proč rekonstrukce?

TECHNICKÉ ZLEPŠENÍ STAVU OBJEKTU

Použití moderních technologických postupů při celkové rekonstrukci zvýší životnost objektu a zlepší jeho celkový stav. Rekonstrukce je vhodné provádět vždy s ohledem na komplexní řešení.

+ ATRAKTIVNĚJŠÍ VZHLED

Zateplení a nová fasáda zatraktivní vnější vzhled budovy a z původně zastaralého domu bude opět moderní objekt, navíc energeticky mnohem přijatelnější.

+ ÚSPORA

Zateplování zajistí optimální klima uvnitř objektu a ušetří především vaše peněženky! Náklady na energie budou výrazně sníženy.

= REKONSTRUKCE BUDOVY

Rekonstrukce vyřeší vaše starosti s opravami na mnoho let dopředu a navíc se zvýší celková cena objektu.


Výhody rekonstrukce

Nejběžnější opravy při rekonstrukci staveb jsou zateplování fasád, zateplování a opravy střechvčetně jejich zateplení a obnova hydroizolačních vlastností, výměna výplní otvorů, rekonstrukce instalací, výtahů a v neposlední řadě rekonstrukce interiérů.

Každá z těchto prací zlepšuje stav objektu a především navyšuje jeho reálnou cenu a prodlužuje jeho životnost. Cílem rekonstrukce by měla být maximalizace energetických úspor, to znamená snížení nákladů na vytápění bydlení nebu užívání budovy. Kromě funkčních výhod nelze opomenout ani estetické hledisko, kdy se díky rekonstrukci stává z budovy atraktivnější a modernější objekt.

Napište nám

contact

Kontaktní osoba

ANDREA PÁNISOVÁ

kalkulace staveb

ANDREA PÁNISOVÁ

ikonka facebook

mob. 725 775 093

tel. 318 647 155

E-mail: panisova@kasten.cz