Garance kvality

Jsme stabilní firma s mnohaletou tradicí, která si zakládá na solidnosti a spolehlivosti. Považujeme za samozřejmé poskytovat záruční servis po dobu až 10 let včetně záruky, na případné reklamace vždy reagujeme obratem.

Každý v našem oboru ví, jak důležité je dbát na přísné dodržování technologických postupů. V tomto ohledu jsme velice důslední a práce provádíme detailně.

  • Vize, politika a zásady kvality KASTEN 
  • Firemní kultura KASTEN 
  • Kvalitativní kritéria pro provádění stavebních prací

Certifikace

Kvalitu naši profesní činnosti zaručujeme nejen svým profesionálním přístupem, ale také řadou aktualizovaných certifikátů a s tím spojených závazků. Máme vypracovaný vlastní interní systém řízení kvality, který se nám osvědčil. Další oporou nám jsou rovněž letité zkušenosti a praxe ve stavitelském oboru.

Certifikát KastenCertifikát Kasten 2Certifikát Kasten 3Certifikát Kasten 4

Ocenění

Jsme členy Cechu pro zateplování fasád (od roku 2001). Získali jsme celou řadu ocenění. Naposledy jsme vyhráli 1. místo v soutěži TOP Panel 2014. Mezi naše další ocenění patří:

 

Fasáda roku 2010Fasáda rokuTOP Panel 2014Cech pro zateplování budov

Reference

Stovky referencí včetně doprovodných vyjádření našich zákazníků dokazují úspěšnost našich projektů. Největší odměnou je nám funkčnost našich realizací, tedy plnění cílů, a zvláště pak spokojenost našich klientů.

Reference a doporučení od našich klientů:

Napište nám

contact