Rekonstrukce panelového domu KASTEN

VÝMĚNA OKEN

Výměna oken je velice důležitou součástí revitalizace domů, protože právě tato místa jsou nezanedbatelným zdrojem zvýšené spotřeby energií. Okna zajišťují prostup denního světla do místností a možnost obyvatel být v kontaktu s okolím. Termínem výplně otvorů se rozumí kromě oken také dveře, prosklené stěny, zimní zahrady nebo vstupní portály bytových domů.

 

 

 

BALKONY A LODŽIE

Hned úvodem je nutné specifikovat rozdíl mezi balkonem a lodžií. Lodžie narozdíl od balkonu nevystupuje ven z obvodové zdi a nalezneme ji u mnoha obytných domů, převážně panelových. Balkon je charakteristický svým předsazením vodorovné konstrukce, která naopak z obvodového zdiva vyčnívá. Plošina se zábradlím balkonu může být zachycena dvěma způsoby, a to buď umístěna na konzolách nebo může být zavěšena.

Hlavním záměrem KASTEN s.r.o. je nabídnout zákazníkům takový servis, jaký neposkytuje žádná jiná společnost. Maximální péči, která uspoří čas a energii a z rekonstrukce učiní pro zákazníky bezstarostnou záležitost. Efektem, který budou využívat dlouhá léta jsou nejen úspory tepelných energií ve výši až 40 %, ale také významně zvýšená pohoda bydlení. To lze zajistit pouze realizací komplexní rekonstrukce.

Mám zájem o realizaci