SAMOSTATNÝ STAVBYVEDOUCÍ

Hledáme:

  • Cílevědomého i pokorného stavebního technika, který je tvrdě důsledný sám k sobě, dotahuje věci do konce a umí naslouchat svým klientům.
  • Jen toho, kdo chce uspět, pohodlní, kteří chtějí být spokojení nás nezajímají.
  • Máme pouze jedno volné místo.

Náplň práce:

Koordinace řízení několika staveb probíhajících, při dodržování jakosti na stavbě, při kontrole dodržování technologických, časových, pracovních a mzdových předpisů, zodpovědnost při dodržování předpisů o bezpečnosti a ochraně zdraví, schopnost řídit a organizovat stavbu dle časové a projektové dokumentace,zkušenosti při jednání a komunikaci s investorem, úzkou spolupráci s útvary společnosti.

Stavbyvedoucí

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ vzdělání stavební
  • praxi nejméně 3 roky
  • organizační schopnosti a zkušenosti s vedením kolektivu cca do 20 lidí
  • aktivní řidič, řidičský průkaz skupiny B
  • znalost práce na PC, MS Office (Word, Excel)
  • schopnost samostatného řešení problémů, samostatnost, organizační a komunikativní schopnosti
  • loajalitu a flexibilitu, technicko-ekonomické myšlení
  • zkušenosti v oblasti pozemních staveb

Nabízíme:

  • Tým co táhne za jeden provaz
  • Neformální firemní kulturu, kde vykání není obvyklé
  • Motivující ohodnocení s bonusem navíc po každé úspěšné zakázce
  • Flexibilní zaměstnání s možným pružným rozvrstvením pracovní doby
  • Práci ve stabilní a prosperující firmě, která má už za sebou nespočet ocenění
  • Sociální program včetně penzijního a životního kapitálového pojištění s příspěvkem zaměstnavatele
  • Služební vozidlo
  • Možnost profesního růstu a vzdělávání
  • 5 týdnů zasloužené dovolené a spoustu dalších benefitů

Pečlivě čteme každý životopis a všem odpovíme, zda jsme pro ně u nás našli zajímavou pozici.
V případě zájmu Vás prosíme o zaslání Vašeho životopisu či rovnou osobního dotazníku s fotografií.

KONTAKT PONDĚLÍ AŽ PÁTEK 8 - 15 HODIN :

Kateřina Konvalinková, mob. 725 426 832, tel. 318 647 150, E-mail: konvalinkova@kasten.cz

Poučení:
Společnost KASTEN spol. s r.o. se sídlem Větrná 145, 277 11 Neratovice, IČO 62958990 prohlašuje, že všechny Vámi poskytnuté osobní údaje budou shromažďovány a zpracovávány pouze pro vyhledání vhodné nabídky pracovního uplatnění v rámci společnosti KASTEN spol. s r.o.

Prohlášení:
Prohlašuji, že v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů souhlasím se zpracováním veškerých mých osobních údajů uvedených v tomto dotazníku, které tímto poskytuji společnosti KASTEN spol. s r.o. za účelem získání zaměstnání. Tento souhlas uděluji na dobu 1 roku od data odeslání tohoto dotazníku.