ROZPOČTÁŘ STAVEB - KALKULANT

Koho hledáme?

Srdcaře se stavebním vzděláním a obchodním duchem

pro kterého je radost setkávat se s novými a zajímavými lidmi, který se rád učí hledat správná řešení a ukáže je svým klientům. Trpělivého a pokorného rozpočtáře, který je důsledný sám k sobě, dotahuje věci do konce a umí naslouchat.

Hledáme primárně kandidáta s vysokou školou, ale ani střední stavební školu s ochotou učit se novým věcem či zkušenostmi nezavrhujeme.

Ale především dalšího člena našeho týmu.

Co budete dělat?

  • budete se starat o nové i stávající klienty a řešit co to vlastně chtějí postavit či rekonstruovat,jaké mají plány.
  • navrhovat nejlepší technická řešení u mnoha zajímavých projektů,
  • připravovat stavební rozpočty a cenové kalkulace jednotlivých staveb,
  • sestavovat cenové odhady, výpočty cen a limitek stavebních prací a materiálů,
  • účastnit se obchodních jednání,
  • vytvářet harmonogramy plánovaných staveb,
  • organizovat  výběrová řízení na dodavatele,
  • koordinovat činnosti v rámci stavebních řízení,
  • přípravovat podklady pro projektové realizační týmy.

Chcete tvůrčí a smysluplnou práci?

  • pak Vám nabízíme motivující ohodnocení s bonusem navíc po každé úspěšné zakázce
  • flexibilní zaměstnání s průžným rozvrstvením pracovní doby, po čase s možností částečné práce home office
  • práci ve stabilní a prosperující firmě, která má už za sebou nespočet ocenění.
  • možnost profesního růstu a vzdělávání
  • pestrý sociální program včetně penzijního a životního kapitálového pojištění s příspěvkem zaměstnavatele
  • získáte 5 týdnů zasloužené dovolené a další různé benefity

Zajímá Vás uvedená pracovní pozice?

Ano, rádi o Vás uslyšíme.

Pečlivě čteme každý životopis a všem odpovíme, zda jsme pro ně u nás našli zajímavou pozici.
V případě zájmu Vás prosíme o zaslání Vašeho životopisu či rovnou osobního dotazníku s fotografií.

Kontakt pondělí až pátek 8 - 15 hodin :

Kateřina Konvalinková, mob. 725 426 832, tel. 318 647 150, E-mail: konvalinkova@kasten.cz

Poučení:
Společnost KASTEN spol. s r.o. se sídlem Větrná 145, 277 11 Neratovice, IČO 62958990 prohlašuje,
že všechny Vámi poskytnuté osobní údaje budou shromažďovány a zpracovávány pouze pro vyhledání vhodné nabídky pracovního uplatnění v rámci společnosti KASTEN spol. s r.o.

Prohlášení:
Prohlašuji, že v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů souhlasím se zpracováním veškerých mých osobních údajů uvedených v tomto dotazníku, které tímto poskytuji společnosti KASTEN spol. s r.o. za účelem získání zaměstnání. Tento souhlas uděluji na dobu 1 roku od data odeslání tohoto dotazníku.

Napište nám

contact