PŘÍPRAVÁŘ STAVEB

Koho hledáme?

Srdcaře se stavebním vzděláním a obchodním duchem, pro kterého je radost setkávat se s novými a zajímavými lidmi, který se rád učí hledat správná řešení a ukáže je svým klientům.

Hledáme primárně kandidáta s vysokou školou, ale ani střední stavební školu s ochotou učit se novým věcem či zkušenostmi nezavrhujeme.

Co Vás čeká?

  • Budete pracovat ve firmě, které se dlouhodobě daří.
  • Slibujeme, že se určitě nebudete nudit.
  • Díky Vám přeměníme myšlenky a plány ve smysluplné dílo. Stavby, na které budeme společně pyšní.

Chcete tvůrčí a smysluplnou práci? Pak Vám nabízíme:

  • Tým co táhne za jeden provaz
  • Neformální firemní kulturu, kde vykání není obvyklé
  • Motivující ohodnocení s bonusem navíc po každé úspěšné zakázce
  • Flexibilní zaměstnání s možným pružným rozvrstvením pracovní doby

Přípravář

Pečlivě čteme každý životopis a všem odpovíme, zda jsme pro ně u nás našli zajímavou pozici.
V případě zájmu Vás prosíme o zaslání Vašeho životopisu či rovnou osobního dotazníku s fotografií.

Kontakt pondělí až pátek 8 - 15 hodin :

Kateřina Konvalinková, mob. 725 426 832, tel. 318 647 150, E-mail: konvalinkova@kasten.cz

Poučení:
Společnost KASTEN spol. s r.o. se sídlem Větrná 145, 277 11 Neratovice, IČO 62958990 prohlašuje,
že všechny Vámi poskytnuté osobní údaje budou shromažďovány a zpracovávány pouze pro vyhledání vhodné nabídky pracovního uplatnění v rámci společnosti KASTEN spol. s r.o.

Prohlášení:
Prohlašuji, že v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů souhlasím se zpracováním veškerých mých osobních údajů uvedených v tomto dotazníku, které tímto poskytuji společnosti KASTEN spol. s r.o. za účelem získání zaměstnání. Tento souhlas uděluji na dobu 1 roku od data odeslání tohoto dotazníku.